Обговорення проекту рішення міської ради "Про затвердження Кодексу етики депутатів Попаснянської міської ради"

64 1 Актуально до:
7 від 07 травня 2019, 15:43
Коваленко Віталій Петрович
Начальник юридичного відділу виконавчого комітету Попаснянської міської ради
вулиця Мічуріна, Попасна, Луганська область, Україна

З метою зміцнення довіри громадян до Попаснянської міської ради, забезпечення ефективної депутатської діяльності та уніфікації вимог до депутатів Попаснянської міської ради, враховуючи пропозиції робочої групи з питань розробки проектів кодексів етичної поведінки, відповідно до Законів України «Про запобігання корупції», «Про статус депутатів місцевих рад» та керуючись ст. ст. 25, 49, ч. 1 ст. 59, ст. 73 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пропонується затвердити вказаний проект рішення. Проект рішення пройшов погодження та схвалений робочою групою з питань розробки проектів Кодексів етичної поведінки.

Депутатський корпус міської ради