Про внесення змін до місцевого бюджету міста Попасна на 2019 рік

Омельченко Яна Сергіївна
Начальник фінансово-господарського відділу
Луганська область місто Попасна вул.Мічуріна 1

Пояснення до проекту рішення сесії Попаснянської міської ради «Про внесення змін до місцевого бюджету міста Попасна на 2019 рік». Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації - керівника Попаснянської військово-цивільної адміністрації №658 від 05.04.2019 р. було прийнято рішення виконавчого комітету від 24.04.2019р. №51 «Про внесення змін до місцевого бюджету міста Попасна на 2019 рік», а саме прийнято іншу субвенцію спеціального фонду на реалізацію наступних проектів: - в сумі 200,0 тис.грн. на «Капітальний ремонт квартири № 12 житлового будинку №152 по вул.Миру міста Попасна Луганської області з облаштуванням пандусу» (КПК 6011), - в сумі 1500,0 тис.грн. на «Капітальний ремонт зовнішнього освітлення по вул.Миру міста Попасна Луганської області» (КПК 6030) , - в сумі 310,0 тис.грн. на «Капітальний ремонт стадіону Локомотив міста Попасна Луганської області» (КПК 5062). Це рішення виконкому потребує наступного затвердження, що визначає перший пункт проекту рішення міської ради. За рахунок перевиконання деяких видів доходів міського бюджету наявна можливість збільшити наступні видатки видатків: - Розробка проекту «Капітальний ремонт пошкодженого асфальтобетонного покриття по вулицях Суворова, А.Черешні, Герцена, Чапаєва, М.Грушевського, Заводська, Ніколенка, Базарна, Кузнечна, Соборна, провулку Лермонтова у м. Попасна Луганської області» - в сумі 84700грн. (КПК 7461). - Реконструкція дитячого ігрового майданчику по вул.Спортивна, 3б м.Попасна Луганської області (КПК 7330). - Придбання озонатору OZON BLASTER 26,0 тис.грн. та хлориду заліза трьохвалентного 16,0тис.грн. для проведення демеркуризації житлових приміщень після виїмки ртуті (КПК 8110). На підставі доповідної записки відділу ЖКХ, за рахунок зменшення видатків на «Капітальний ремонт фонтану пл.Миру» (КПК 6030) пропонується виділити кошти 53287 грн. на «Капітальний ремонт системи опалення квартир №22,23 по вул.Миру буд.138», постраждалого від пожежі (КПК 6011). З метою реалізації проектів-переможців «міського конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства» (КПК 0180 загальна сума 150 тис.грн.) для початку процесу фінансування необхідно уточнити напрямки видатків у відповідності до їх економічної сутності, а саме: 1. «Рух вперед» – спортінвентар (КПК 5062 с/ф) – 22,0тис.грн.; 2. «Поліпшення житлових умов та підвищення рівня згуртованості мешканців багатоквартирного будинку № 12 по вул. Миронівська» - поточний ремонт входу до під’їзду (КПК 6011 з/ф) – 50,0тис.грн.; 3. «Впровадження енергоефективних заходів в житловому будинку № 149 по вул. Миру – заміна вхідних дверей у трьох під’їздах ОСББ» (КПК 6011 с/ф) – 17,0 тис.грн.; 4. «Міста-побратими – наша спільна гордість» (КПК 6030 с/ф) придбання символічної скульптури -31,0тис.грн; 5. «Моє веселкове дитинство», придбання дитячого майданчика (КПК 6030с/ф) - 30,0тис.грн.

Всі